30-lecie Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości

Loading...
Loading...
Loading...

30-lecie Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości

Agata Gliszczyńska Opublikowane: 28 czerwca, 2024

W tym roku obchodzimy jubileuszowe 30 lat istnienia Stowarzyszenia Bielskie Centrum Przedsiębiorczości! Nasza organizacja została założona w 1994 roku. Od tamtej pory działamy na rzecz mieszkańców naszego miasta i regionu, wspierając rozwój przedsiębiorczości, w tym także przedsiębiorczości społecznej.

Dziękujemy każdemu członkowi, partnerowi i sympatykowi BCP, którzy w ciągu tych lat przyczynili się do naszego sukcesu, wnosząc swoją energię, zaangażowanie i wsparcie. Sercem naszej organizacji jest zgrany zespół ludzi, którzy lubią ze sobą pracować i spędzać czas, nie tylko w pracy. W trakcie tego trzydziestolecia doświadczyliśmy wielu wyzwań i radości. Razem pokonywaliśmy trudności i celebrowaliśmy sukcesy. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą kontynuacją tej pasji, przynosząc nowe osiągnięcia i dalszy wzrost.

Zaproszenie: Stowarzyszenie BCP serdecznie zaprasza na uroczystość z okazji 30-lecia

Jednocześnie zapraszamy na Uroczystość Jubileuszową, która odbędzie się 12 września 2024 o godzinie 9:00 na auli Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej, przy ul. A. Frycza Modrzewskiego 12.

W PROGRAMIE:

  • Powitanie gości
  • Prelekcje – Marek Zuber, Jakub Wygnański
  • Koncert zespołu The Threex
  • Poczęstunek

Serdecznie zapraszamy do zapisów on-line. W przypadku dużej liczby zgłoszeń przekraczającej nasze możliwości, zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby osób zgłoszonych w ramach jednego podmiotu/instytucji.

Skip to content