Kontakt

Loading...
Loading...
Loading...

Siedziba

Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości


43-300 Bielsko-Biała ul. Zacisze 5

KRS 0000143711

NIP 5471144391

REGON 070446520

Zarząd stowarzyszenia

Prezes zarządu stowarzyszenia

Marcin Sanetra

marcin.sanetra@bcp.org.pl


Członek zarządu stowarzyszenia

Anna Jędrusik

anna.jedrusik@bcp.org.pl


Członek zarządu stowarzyszenia

Katarzyna Kościelny

katarzyna.koscielny@bcp.org.pl

Sekretariat

Jadwiga Gąsior

Telefon 33 496-02-00

E-mail sekretariat@bcp.org.pl

Inkubator przedsiębiorczości

Dyrektor Stowarzyszenia

Marcin Sanetra

Telefon 33 496-02-30

E-mail marcin.sanetra@bcp.org.pl

Fundusz pożyczkowy

Kierownik Funduszu Pożyczkowego

Monika Niemczyk

Monitoring i windykacja pożyczek

Telefon 502 483 753 (33 496-02-20)

E-mail m.niemczyk@bcp.org.pl


Specjalista pożyczkowy

Magdalena Wilk

Monitoring spłat i rozliczenia pożyczek

Telefon 502 483 753 (33 496-02-40)

E-mail magda.wilk@bcp.org.pl

Konta do spłaty

DLA POŻYCZEK ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ OD NR - DM/…… , PDM/ ……

19 1050 1070 1000 0022 8306 2095 ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej


DLA POŻYCZEK ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ OD NR - S/…….

53 1050 1070 1000 0022 8880 3204 ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Kierownik Projektu

Marcin Sanetra

Telefon 33 496 02 44

E-mail owes@bcp.org.pl


Animatorki

Ewelina Polak

Telefon 33 496 02 44

E-mail ewelina.polak@bcp.org.pl

Agnieszka Kowalska

Telefon 33 496 02 44

E-mail agnieszka.kowalska@bcp.org.pl

Kompetentny Śląsk - usługi rozwojowe dla MŚP i ich pracowników

Koordynatorka Projektu

Katarzyna Kościelny

Telefon 699 713 670; 33 496 02 08

E-mail bur@bcp.org.pl

Śląskie Nowe Fio 2021-2023

Kierownik Projektu

Katarzyna Cieloch

Telefon 699 713 283

E-mail fio@bcp.org.pl

Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z nami

Mapa dojazdowa

Skip to content