3 tura naboru w projekcie

Loading...
Loading...
Loading...

3 tura naboru w projekcie

Agata Gliszczyńska Opublikowane: 17 stycznia, 2022

Od 1 do 17 lutego 2022 odbędzie się trzecia tura naboru do projektu „Wsparcie przedsiębiorczości w Czechowicach- Dziedzicach II”.

Projekt skierowany jest wyłącznie do mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice, powyżej 30r. życia, niepracujących i należących do jednej z kategorii:

– kobiet, w szczególności powracających po przerwie związanej z urodzeniem dziecka,

– osób powyżej 50 roku życia,

– o niskich kwalifikacjach

– osób z niepełnosprawnościami 

– osób długotrwale bezrobotnych

(z wyłączeniem osób odbywających karę pozbawienia wolności).

oraz osób ubogich pracujących lub pracujących na umowach krótkoterminowych i cywilnoprawnych (do 120% minimalnego wynagrodzenia)

 (z wyłączeniem osób odbywających karę pozbawienia wolności).

 Uczestnicy projektu: wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach, skorzystają z bezpłatnego doradztwa przed i po rozpoczęciu działalności gospodarczej, uzyskają bezzwrotną dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej 23 050,00 zł, uzyskają wsparcie finansowe w początkowej fazie prowadzenia działalności gospodarczej do 2 600,00 zł miesięcznie.

W ramach trzeciego naboru wybranych zostanie 12 Uczestników projektu – 10 osób niepracujących (w tym minimum 7 kobiet) i 2 osoby pracujące (w tym minimum 1 kobieta).

 Osobiście dokumenty rekrutacyjne (Formularz Rekrutacyjny) można składać w:

– Biurze Projektu: Stowarzyszenie „Bielskie Centrum Przedsiębiorczości” ul. Zacisze 5, Bielsko-Biała w godzinach otwarcia biura – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

– Siedzibie Partnera Projektu: na dzienniku podawczym w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1 w godzinach pracy Urzędu: od poniedziałku do środy 7.30 – 15.30, w czwartki 7.30-17.30 oraz w piątki 7.30 -13.30.  lub w Wydziale Strategii i Rozwoju (po wcześniejszym umówieniu się) – biuro otwarte w godzinach: poniedziałki, środy, piątki od 7:30 do 15:30; wtorki, czwartki od 8:00 do 18:00.

Przed złożeniem Formularza rekrutacyjnego należy zapoznać się z Regulaminem Rekrutacji Uczestników.

Składane dokumenty muszą być kompletne, podpisane we wskazanych miejscach, a pozostałe strony zaparafowane. Nie należy zostawiać pustych rubryk – jeżeli dana rubryka nie dotyczy wnioskującego, należy wpisać „nie dotyczy”.

Informacje pod nr tel.: 699 710 063, dotacje@bcp.org.pl

Skip to content